Výsledky závodů

Zde se budou objevovat výsledky ze všech akcí, kterých se zúčastníme. 
Zažlucená místa byla oceňována :)

1.10.2011- Postupové zkoušky dogdancing, Hrádek nad Nisou

3x DISK

Madlenka F1- disk (opuštění taneční plochy)

Betty F1- disk (vyvenčení na taneční ploše)

Betty MD1- disk (opuštění taneční plochy)

 

 

25.9.2011- Neoficiální závody Apple cup

Holky mile překvapovaly a běhalo se jedna báseň. Prostě není co vytknout. A dopadly jsme následovně.

 

  Madlenka  Betty
Agility 12.místo 4.místo
Jumping 9.místo 5.místo
Hra 17.místo 4.místo

 Pár dalších údajů:

Majda:
Agility- 1 odmítnutí, čas 39,37 s
Jumping- čistě, čas 30,03 s
Hra- čistě, čas 19,19 s

Betty:

Agility- 1 odmítnutí, 1 chyba, čas 29,74 s
Jumping- 2 odmítnutí, 1 chyba, čas 30,98 s
Hra- 1 chyba, čas 15,65 s

 

20.8.2011- Čivava Cup 2011 (XS-Z)

Počasí bylo zase jako na objednávku- mé spálení protož na sebe nenechalo dlouho čekat :D Škoda jen, že řeka, ve které jsem chtěla holky vykoupat byla poněkud špinavá a v hnědých barvičkách, takže jsme tedy koupálko odložily na příští ročník, neboť i letos se nám mezi minimaxi psema tak líbilo, že když to bude možné, určitě přijedeme příští rok, tj. 18.8.2012 na další, již 5. ročnír Čivava Cupu ;) A výsledky?

 

Jumping XS-Z 7. místo
Agility XS-Z 1. místo !!
Součty 6. místo
Anti-jumping (hra) 17. místo / 42

 

Tak a pár číselných údajů k běhům ;)

Jumping - 15 tr. bodů,  čas 63,56, tr. za čas 7,56, celkem tr. 22,56

Agility -  čistě,  čas 37,44 , 50 bodů, body MMR 8 -> tady jsme byly s Majdou 1. z 10 pejsků v naší ktg.

Součty - 22,56 tr. bodů,  čas 101,  celkem body: 50

Anti-jumping (hra) -  čas 76,54, čistě (= ani jedna skočená zóna)

Foto: Bude doplněno

Video: Čeká na zpracování (doplním v dohledné době)

 

7.5.2011- 7.Českolipské pacičkování, Z-S + Z-L

Počasí se vydařilo, nám se také dařilo, Majda ani Betty neopustily parkur a doběhly všechny běhy, takže co více si přát?
Tento závod byl Bettynčinou velkou premiérou a podobě veřejného tréninku v cizím prostředí a dopadl na jedničku. Bežely jsme sice trochu pomaleji než-li na tréninku na cvičáku, ale jsem nadmíru spokojená a vysledky mile překvapily :)

Madlenka:

Open: 1 chyba; čas 32,50 s; rychlost 3,08 m/s

Jumping: čistě; čas 33,75 s; rychlost 2,96 m/s

Součty: 66,25 s; 5 tr. bodů; 3,02 m/s

Celkem se účastnilo 7 pejsků

Betty:

Open: čas 29,69 s; 3 chyby; rychlost 3,37m/s

Jumping: čas 37,81 s; 2 chyby; rychlost 2,64m/s

Součty: 67,50 s; 25,00 tr. bodů; 2,96 m/s

Počet účastníků: 8 - vše až na jednoho Chodského psa to byli Border Collie

 

  Madlenka Betty
Open 3. místo 5. místo
Jumping 2. místo 4. místo
Součty 2. místo 4. místo

 

 

 

4.9.2010 Neoficiální závody v Mimoni, Z-S

Závody jsme si jak jinak zase pořádně užily, počasíčko nám přálo a tak nebyl důvod k mrzutosti. První se běžel jumping, který nám sednul na míru a zaběhly jsme čistě v čase 32,96s s rychlostí 3,1553 m/s a skončily jsme na překrásném 4. místě . (Zažlucuji, protože se na těchto závodech oceňovali všechny běhy a ne jenom součty jak tomu bývá u většiny, což se nám líbilo, protože z vlastní zkušenosti víme, že ze dvou běhů se může povéct jenom jeden a v součtech se tak ocitnete až někde dole :o) ). Další se běželi agility, krásný parkurek, Majda bez odmlouvání šla kladinu a dokonce i ÁČKO!  Áčko bylo nižší, ale hlavně, bylo skoro stejné na kterém cvičíme na cvičáku, jestli to bylo tím, nebo se Majdě dneska prostě jen chtělo, čert ví :-D Tady už jsme ale neměly bezchybný běh, udělaly jsme dvě chyby a skončily jsme v čase  54,51 s, rychlost vyfocenou nemáme, 10. místo  . No a v součtech jsme skončily na krásném 7.místě . Závody se nám moc líbily.
Foto: jednak v naší galerce a jinák ještě tady https://katanymmk.rajce.idnes.cz/Agility_Mimon/ a tady Bettynka a Verča s Miley https://kolijka.rajce.idnes.cz/agility_zavody_Mimon_4.9.2010/

 

Jumping 4. místo
Agility 10. místo
Součty 7. místo

 

21.8.2010 ČIVAVA CUP 2010 XS-Z

Tentokráte jsme se s Madlenkou konečně na Čivava Cup dostaly, minule jsme se nemohly pro nemoc Majdy zúčastnit. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a nespadla ani kapička. Zavody se konaly odpoledne s veterinární přejímkou ve 13 hodin. První se běžel jumping, hnedle jak jsem ho viděla tak mi přišel takový jeden z jednodušších, žádné moc veliké točení ani nic podobného, parkurek byl pěkný, běhavý. S Majďou jsme schytaly jednu chybku na začátku, hned na první skočce, kterou si Majda obešla a skočila jí opačně, jinak jsme pak už běžely bez chybičky a celkem i v rychlejším tempíčku. A takhle jsme dopadly v jumpu:  39:59 s, 1 chyba, 4. místo.   
Další se běželo agility, to už bylo krapítek těžší, avšak nic co bychom za normálních okolností nezvládly.  Ale tady se nám už tak nedařilo :-( Majda zavětřila něco zajímavějšího a ani na "100% odvolávač- mičuda" nereagovala a tak jsme tam ztratily drahocené vteřiny.  Ačkoliv normálně Majda na kladinu vlítne, tentokrát jí šla až na podruhé, a s čím jsme bojovaly nejvíce? S áčkem, to se prostě Majdě nelíbilo a šla až na potřetí?! Teď ani nevím přesně... Takže v agi jsme dopadly následovně: 1:32:44 s, 5 chyb, DIS    (maximální čas byl 1:30:00) 
A jelikož se hodnotil součet běhů, skončily jsme až někde dole, a kde tedy ? na 13. místě ze 14 závodníků
Pak se ještě běžela hra- závod tryskomyší. Byla to trať jak pro páníčka, tak pro pejska. Trať byla do tvaru podkovy. Majda běžela skočka, áčko, skočka, kladina, skočka, tunel, skočka.  Moje trať byla, skočka, dálka, skočka, slalom, skočka, podlézt skočku a skočka. Tak jsme měly čas něco přes 41 s, nevím přesně, kdyžtak později doplním. 
Na závodech se nám moc líbilo, určitě bychom se chtěly zúčastnit dalšího ročníku.

 

Jumping 4. místo
Agility DIS
Součty 13. místo

 

 

 

8.5.2010- Začátečníci S - 6. Českolipské Pacičkování

V Dubici se opět vedle ofiko závodů běželi i začátečníci a tentoráte jsme na závodech našeho klubu s Majdou reprezentovaly v začátečnících :-) Nejprve jsme celý týden dopředu trnuli hrůzou, jestli výjde alespoň nějaké slušné počasí bez deště- a ono opravdu, počasí bylo na objednávku, no prostě skvělý! První běh byl agility, ve kterém se Majdě prostě nelíbily zahnuté pevné tunely, nevím proč, ale prostě nešla, naštěstí v závodu neexistovala diskvalifikace a tak jsme to měly za 27,78 trestných a v čase 63,78 s. Skončily jsme na 11. místě.
Druhý běh byl jumping, tak už Majda vše shledala v naprostém pořádku a zaběhla čistý parkur v čase 34,78 s. A skončily jsme tak na krásném 3.místě.  
V součtu obou běhu jsme se celkově umístily na 6. místě s celkem 27,78 trestnými a celkovým časem 98,56 s.  
Fotky na rajčeti: fotil zbytek osazenstva :-) 

Video: ve videích nebo na youtube.com

Jumping 11. místo
Agility 3. místo
Součty 6. místo


 

Dne 12. září, 2009 - Neoficiální závody (začátečníci)

V Mimoni proběhly vedle oficiálních závodů agility i neoficiální začátečníci. S Madlenkou jsme běžely kategorii smoll, ve které jsme si stějně nakonec zažádaly o snížení latěk, aby se Madlence skákalo přímo na výbornou. Naše startovací číslo bylo 2. V prvním běhu Madlenka rozhodla, že je nezbytně nutné jít k ohraničení parkuru zkontrolovat, zda je zbytek její rodinky v pořádku :-D. Nakonec nám to uznali jako chybu. Takže jumping jsme zvládly s jednou chybou. Další start byl parkur agility. Zde jsme startovaly kvůli snížení překážek hned jako první. Tentokráte bychom měli běh i čistý, ale když jsme běželi cílovou rovinku tak si Majda skočila ještě jednu překážku navíc, takže jsme parkur dokončily opět s jednou chybou. Hodnotil se součet obou běhů a my dopadly následovně: 

 

Sice jsme se neumístily, ale v celkovém součtu máme 2 chyby a celkový čas 69 sekund. Dne 14.10.2009 jsme se konečně dočkaly výsledků na stránkách agility Mimoň a zjistily jsme, jak jsme s Madlenkou dopadly. V prvním běhu jsme byly 8. s jednou chybkou na časem 36,68s. Ve druhém běhu jsme taktéž skončily na 8. místě s jednou chybou a časem 32,92. Celkově jsme byly ve smollkách na 6. místě :-D Takže třikrát hurá za doplněné výsledky.
 

Jumping 8. místo
Agility 8. místo
Součty 6. místo


Závody se nám hrozně líbily, počasí se vydařilo a s našima výsledkama jsme spokojeni. :-)

Fotogalerie: Madlenka -> fotogalerie ( fotky jsou popsány )

VIDEO: rubrika video :-)

Dne 6. prosince, 2008  - 1. Českolipské čumákování

S Madlenkou jsme se zúčastnily klubových závodů 1. Českolipského čumákování.

Obsadily jsme celkem 3 místa

 

Družstva SA 5. místo
Jumping SA 4. místo
Agility SA 3. místo

 

 

   

 

 Fotogalerie : 

https://sampion.rajce.idnes.cz/6.12.08cumakovani/

https://asuka.rajce.idnes.cz/cumakovani1/

 

https://picasaweb.google.com/koukal.vojta/PrvnCeskolipskCumCkovN