Léto se už asi nekoná

30.08.2010 09:14

Léto nám už asi dalo definitivně sbohem. Poslední dny sem tam přeháňka, občas postraší bouřka, která si to rozmyslí a pokračuje dál v cestě. Raní teploty se pohybují kolem 10-11°C .  
Včera jsme byli s Majdou a Benem společně na louce a musím říct, že nás ani to pošmourný počasí neodradilo a na louce jsme lítali co to šlo. Majda ta se obzvlášť vylítala do sytosti- není nic hezčího než-li  vidět to nadšené, maličkaté tělíčko jak to na rovné louce napere ze všech sil a peláší kamsi do dáli, ale né bezhlavě, ale pečlivě se otáčí a kontroluje jestli jsme s Benem ještě na dohled, no a když se jí to zdá už móc daleko, tak se zkátka otočí o 360°a mastí si to zpátky k nám, kde běh plný radosti ukončí hopsavými přískoky :-D . 
Bettynka teď chodí na prochajdy víc sama, abychom se mohly soustředit jen a jen na sebe a pilovat chůzi u nohy... :o) Během cvičeníčka si odskočíme zalítat na louku a pocvičit na ní sedni, lehni a hlavně pilovat zůstaň v cizím prostředí. Taky závodíme o kolečko kulatý, uzel a míčky. Došla jsem k závěru, že na rovince prostě nemám šancí stíhat a tak běhám o sto šest, abych nabrala kondičku a alespoň o krapet to vylepšila  ! :o) 
Včera taky proběhlo Majdiný koupáníčko, protože v úterý, což je zítra má jít na stříhání, tak přeci nepůjdeme za šmudly :-D Tentokrát ani moc proti koupání nemamítala, děsně se jí líbila teploučká vodička :o) No a jelikož je Majda zmrzlinka, tak jsme se rozhodly jí nechat ušmiknout "podzimní" setřih, protože září už nepatří mezi ty "teplé měsíce" nebo alespoň si Majda teploučko představuje trošinku jinak. Nějaké další fotečky plánuje sice nafotit, ale nepřeje nám moc počasíčko, ale nebojte, pracuje se na tom. :o)