Agility tunel a jiné události předešlých dnů

15.10.2010 17:14

Tak panička se rozhodla, že si (a samozřejmě také nám) udělá radost a ke svátku koupí pevný agility tunel z internetového obchodu SpokojenyPes.cz. Už se na něj všichni moc těšíme, hlavně na to až ho vyzkoušíme na zahradě, balík by měl dorazit v pondělí tak snad bude přát i počasí na jeho první zkoušku. 
Také doufáme, sice asi marně, že by mohlo počasí vyjít i zítra, abychom mohly vyrazit na trénik agility. Ovšem jak to vypadá, asi se nedočkáme :o(, protože podle "počasářů" má pršet, ale tak uvidíme. ( S pozdravem Vaši pesani. A předáváme klávesnici paničce)
S Bettynkou jsme si nemohly při raním venčení (někdy mě probudí i ve 4 hodiny ráno) nevšimnout, že je taková mlha, která by se dala krájet a tak jsme se obě zamyslely, jestli jsme se náhodou nepřestěhovali k Rákosníčkovi :-D Taky raní teploty -1°C byly docela k zasmátí, hlavně pro mne, která musela jít 3 dny společensky oblečená v sukni k MAGu (maturitní generálka), takže jsem z těchto teplot nadšená nebyla. A moje nohy, zvyklé na kopačky, botasky apod botky, si také vytrpěly svoje a po tyto 3 dny bolely, načež jsme si s Bettynkou ve středu řekly, že se po tom mém "náročném" začátku týdne půjdeme protáhnout a hlavně vyběhat na louku, což skončilo přetrženým koženým vodítkem, hold Betty je tvor šikovný, ale vodítko už mělo několik let (no celkem dost na to, aby mělo nárok se přetrhnout) za sebou a tak jsem se tomu ani moc nedivila, hlavní bylo, že jsme se s tím zbytkem vodítka dostaly zpátky domů. :-D 
Několik předcházejících dnů jsme trávili cvičením všech možných triků, učením nových a poslušností  (což mi připomíná, že jsem u všech pejsků upravila co umíme)
Za krásného počasí vyrazíme vždy na zahradu a tam s Bettkou jak jinak než kolečkujeme nebo míčkujeme, s Majdou míčkujeme a Beník hlídá, vyvaluje se na sluníčku a chodí se pomazlit, no a všichni trénujeme poslušnost. Takže naprosto odrovnaní a unavení doma lehneme a buďto během 3 vteřinek usneme (spíše psí část) a nebo se jen tak nátáhneme a  buď mrknem co je v telce a nebo kukneme do školních sešitů, a protože hlavně holčičí část psí smečky nerada vidí, když u sešitů vysedávám příliš dlouho, vyřeší to jednoduše a zalehnou mi sešity a nebo na ně hodí kupu hraček, ovšem po mém důkladném vysvětlení, že zábava příjde rychleji, když nebudou strkat čumáky do mých sešitů, rychle pochopí a lehnou si kousek stranou a netrpělivě čekají a klimbají než se připravím na další den do školy. 
Takže shrnuto a podtrženo, my se určitě nenudíme! 
Dále jsem upravila: agility-vloženy fotky Betty, Betty sourozenci nová fotka Bertičky od Ály Šlaisové
Další aktualitku a snad i s fotečkama chystám až vyzkoušíme onen očekávaný tunel. :o)